Czym różni się udostępnienie listy klientowi od wysłania propozycji?

Udostępnienie listy klientowi i wysłanie propozycji to dwa sposoby na przekazanie przygotowanego zestawienia (listy) klientowi i sprawną z nim komunikację.

Poniżej przedstawiamy podobieństwa i różnice tych dwóch funkcji.


Podobieństwa:

  1. Klient i projektant mogą zaznaczyć decyzje dotyczące produktów oraz prowadzić dyskusje w komentarzach do elementów Listy/Propozycji.

  2. Projektant może odpisać na komentarz dodany przez klienta do produktu, z poziomu listy w KIS List. Nie musi wchodzić na Udostępnioną Listę czy Propozycję.

  3. Klient, jak i projektant zostaną poinformowani mailowo o pojawieniu się zmian w Propozycji/Udostępnionej Liście.

  4. Jeżeli klient odpowie na Twoją wiadomość email, w której wysłałeś mu Propozycję lub Udostępniłeś Listę, otrzymasz ją na adres e-mail, na który masz założone konto w KIS List.

Różnice:

Wysyłana Propozycja

Udostępniona Lista

  • Propozycja jest tworzona na podstawie aktualnie widocznych elementów listy, i zawiera tylko wybrane sekcje lub produkty.
  • Na udostępnionej liście znajdują się wszystkie pozycje z KIS List, z wyjątkiem produktów oznaczonych jako niewidoczne.
  • Zmiany wprowadzane na liście nie są widoczne w propozycji.
  • Wszelkie zmiany wprowadzone na Liście w KIS List, są na bieżąco aktualizowane na Udostępnionej Liście.
  • Przesyłając propozycję, możesz ustalić, że klient ma na podjęcie decyzji określoną liczbę dni*.
  • Na Udostępnionej Liście klient może zmieniać decyzje do czasu wyłączenia udostępnienia.* Czas na decyzję — jeżeli nie określisz klientowi Czasu na Decyzję, na przesłanej Propozycji będzie mógł on tylko raz podjąć decyzję dot. poszczególnych produktów. Natomiast jeżeli określisz czas na decyzje, klient będzie miał możliwość zmiany decyzji wielokrotnie w wyznaczonym czasie.


Zobacz również: