Jak ukryć, ukryte :) produkty?

Tworząc listę wyposażenia często umieszczamy produkty, których z różnych względów nie chcemy pokazywać klientowi. Np. są to produkty nad którymi się zastanawiamy czy umieścić je w projekcie, produkty wcześniej odrzucone przez klienta, które zamiast kasować wolimy zostawić na liście (w przypadku gdy klient jednak zmieni zdanie ;)) czy z innych względów. Aby je zachować ale ukryć przed klientem używamy ikonki oczka, która znajduje się po lewej stronie zdjęcia.

UWAGA: produkty ukryte ikonką oczka, nie są brane pod uwagę w kosztorysie, nie są również widoczne w propozycjach wysyłanych do klienta oraz w exportach do plików PDF oraz Excel.

Czasami tych ukrytych produktów mamy całkiem sporo i przeszkadzają nam w pracy nad listą. Możemy je wtedy schować. Wystarczy na klawiaturze wcisnąć literę H . Produkty ukryte ikonką oczka, zostaną ukryte przed naszym wzrokiem. Po prawej stronie na dole, pokaże się wtedy ikonka z oczkiem i napisem “Pokaż ukryte”. Jeżeli chcesz aby ukryte produkty były znowu widoczne, kliknij ten napis lub jeszcze raz naciśnij literę H na klawiaturze.