Jak pracować z KIS List jeszcze szybciej?

Skróty do pracy z listą.

Dzięki skrótom zaoszczędzisz jeszcze więcej czasu tworząc swoje listy. Wejdź na ekran listy list https://kislist.com/lists i użyj skrótów.

L - utworzy nową listę

Na liście list wciśnij klawisz L, a utworzy się nowa lista i przejdziesz od razu do niej. Twój kursor jest już w polu nazwy. Nazwij listę i wciśnij Enter a następnie klawisz S.

S -  utworzy nową sekcję

Wciśnij klawisz S, a na końcu listy utworzy się nowa sekcja. Nazwij ją i wciśnij klawisz Enter dodaj w ten sposób wszystkie potrzebne Ci sekcje.

Ctrl + Enter - doda kolejny produkt

Tworząc szablon możesz dodawać produkty jeden po drugim. Wciśnij Ctrl + Enter w polu nazwy produktu a dodasz kolejny pod nim. Nazwij go i ponownie wciśnij Ctrl + Enter.

F - przeniosi bezpośrednio do pola wyszukiwania

Możesz wpisać fragment nazwy produktu, fragment nazwy dostawcy lub coś co pamiętasz, że wpisałeś w notatkę. Skrót F zadziała jeśli nie jesteś aktualnie w żadnym polu.

E - zwiń/rozwiń wszystkie sekcje

Na dowolnej liście kiedy nie edytujesz aktualnie żadnego pola wciśnij klawisz E. Wszystkie sekcje zostaną zwinięte, kiedy wciśniesz go ponownie sekcje zostaną rozwinięte.

I - widok moodboard - ukryj szczegóły

Na dowolnej liście kiedy masz otwarty widok moodboard i chcesz sprawdzić czy wybrane produkty pasują do siebie, wciśnij klawisz I. Szczegóły produktów zostaną ukryte, kiedy wciśniesz go ponownie pojawią się szczegóły.

H - ukryj/pokaż ukryte produkty

Na dowolnej liście kiedy ukryć z widoku ukryte dla klienta produkty wciśnij klawisz H. Wszystkie ukryte dla klienta produkty zostaną ukryte, kiedy wciśniesz go ponownie ukryte produkty pojawią się na liście.

U - ulubione produkty

Na dowolnej liście kiedy chcesz otworzyć okno Ulubionych wciśnij klawisz U. Wyświetli się okno z Twoimi Ulubionymi produktami.

P - utwórz propozycje z widocznych

Na dowolnej liście kiedy przygotujesz propozycję klientowi wciśnij klawisz P. Wyświetli się okno wysyłania propozycji z widocznych produktów do klienta.

A - zaznacz wszystkie widoczne

Na dowolnej liście kiedy chcesz wykonać jakąś akcję (np. przeniesienie, kopiowanie produktów) na wszystkich widocznych produktach wciśnij klawisz A. Wszystkie widoczne produkty zostaną zaznaczone.

M - przenieś zaznaczone produkty

Na dowolnej liście kiedy masz zaznaczone produkty, które chcesz przenieść, wciśnij klawisz M. Wyświetli się okno przeniesienia zaznaczonych produktów.

C - kopiuj zaznaczone produkty

Na dowolnej liście kiedy masz zaznaczone produkty, które chcesz skopiować, wciśnij klawisz C. Wyświetli się okno kopiowania zaznaczonych produktów.

O - Zaznacz/odznacz jako opcjonalne

Na dowolnej liście kiedy masz zaznaczone produkty, które chcesz zaznaczyć jako opcjonalne, wciśnij klawisz O. Wszystkie zaznaczone produkty zostają zaznaczone jako opcjonalne, kiedy wciśniesz ponownie produkty zostaną oznaczone jako podstawowe.

N - nowa lista z zaznaczonych

Na dowolnej liście kiedy masz zaznaczone produkty, z których chcesz utworzyć nową listę, wciśnij klawisz N. Wyświetli się okno wpisania nazwy listy, po zatwierdzeniu zostanie dodana nowa lista z zaznaczonych produktów.

Shift + A - odznacz wszystkie zaznaczone

Na dowolnej liście kiedy masz zaznaczone produkty, które chcesz już odznaczyć, wciśnij Shift + A. Wszystkie zaznaczone produkty zostaną odznaczone.

Shift + D - usuń zaznaczone produkty

Na dowolnej liście kiedy masz zaznaczone produkty, które chcesz usunąć, wciśnij Shift + D. Wszystkie zaznaczone produkty zostaną usunięte.

Shift + U - dodaj zaznaczone do ulubionych

Na dowolnej liście kiedy masz zaznaczone produkty, które chcesz dodać do ulubionych, wciśnij Shift + U. Wszystkie zaznaczone produkty zostaną dodane do Twojej bazy ulubionych produktów.

Shift + H - schowaj zaznaczone produkty

Na dowolnej liście kiedy masz zaznaczone produkty, które chcesz ukryć, wciśnij Shift + H. Wszystkie zaznaczone produkty zostaną ukryte przed klientem.