Jak dodać członka zespołu, współpracownika lub gościa do listy w KIS List?

W KIS List możesz zaprosić do współpracy nad listą członka zespołu, współpracownika lub gościa.

  • Członek zespołu, widzi wszystko to, co właściciel konta  – każdą listę i wszystkie ulubione. Może on zarządzać wszystkimi listami: tworzyć nowe listy i je edytować, eksportować itd. Nie ma tylko dostępu do ustawień konta takich jak logo czy dane pracowni.

  • Współpracownik to osoba, której udostępniamy wybrane listy. Nie ma dostępu do ulubionych, i może jedynie edytować udostępnioną mu listę i stworzyć swoją bazę ulubionych produktów.

  • Gość to osoba, której możemy udostępnić wybraną listę do wglądu. Może to być klient, który po zarejestrowaniu się w KIS List zobaczy wszystkie produkty i ich atrybuty (cena, wymiar itp) poza produktami ukrytymi (oczko pod produktem), oraz wszelkie wprowadzone przez nas zamiany.


UWAGA: Opisane poniżej opcje zarządzania dodawaniem użytkowników lub udostępnianiem list są dostępne tylko dla konta głównego właściciela teamu. Ilość członków zespołu, współpracowników czy gości jest zależna od ilości wykupionych stanowisk.


Jak zarządzać zespołem w KIS List?

Sposób 1. – z poziomu listy list

Wejdź w zakładkę Zespół w KIS List.

Wybierz zakładkę, decydując czy zapraszasz członka zespołu, współpracownika czy gościa.

W górnym polu podaj e-mail osoby, którą chcesz zaprosić.
W przypadku współpracownika i gościa wybierz listę, którą chcesz mu udostępnić.

Kliknij “Zaproś”.

Zaproszenie zawierające link do rejestracji zostanie przesłane na wskazany adres email. By zaproszona osoba mogła mieć dostęp do listy, musi zarejestrować się w KIS List za pośrednictwem wysłanego linku.

Jak zaprosić członka zespołu w KIS List.

Sposób 2. – z poziomu listy.

Kliknij ikonę ludzika z plusem. W oknie, które się otworzy, zobaczysz wszystkich, którzy mają dostęp do wybranej listy.

Zobacz członków zespołu.

Z poziomu listy zaproś osobę do współpracy, wpisując jej adres email i określając rolę: członek zespołu, współpracownik lub gość.

Zaproszenie do współpracy na liscie w KIS List.

Kliknij “Zaproś”.

Zaproszenie zawierające link do rejestracji zostanie przesłane na wskazany adres email. By zaproszona osoba mogła mieć dostęp do listy, musi zarejestrować się w KIS List za pośrednictwem wysłanego linku.

Jak udostępnić listę do podglądu (np. dla klienta)?

Udostępnić do podglądu możemy na 2 sposoby:

  1. Wysyłając zaproszenie do klienta. W takim przypadku będzie on musiał także zarejestrować się (za darmo) w KIS List z przesłanego przez nas zaproszenia.

  2. Udostępniając listę poprzez kliknięcie “Udostępnij każdemu z linkiem” (patrz obrazek wyżej). Tu również wybieramy, które atrybuty produktów chcemy udostępnić, uzupełniamy adres e-mail klienta oraz treść wiadomości. Po zatwierdzeniu zostanie wysłany mail do gościa. Po wejściu w linka z maila może zaznaczać decyzje, które produkty akceptuje, a które odrzuca, oraz komentować elementy listy (produkty, wizualizacje)


Zobacz również: